Programet televizive shqiptare online dating skorumpowani film polski online dating

Ky ligj rregullon jo vetëm funksionimin e medias elektronike, por edhe shërbimet mbështetëse të tyre, duke dhënë garanci për një media të lirë dhe të pavarur.

programet televizive shqiptare online dating-9

Ambasadori i Shteteve t Bashkuara t Ameriks, Donald Lu gjat nj takimi me student t Gazetaris Pjesmarrs n Kursin e Gazetaris Investigative i pyetur pr luftn kundr kanabisit n Shqipri, deklaroi se "qeveria e kaluar dhe qeveria aktuale kan probleme me trafikimin e drogs dhe ka politikan q kan prfituar nga lidhjet e tyre me trafikantt e drogs".

VIDEO / Llalla duke hyr n banes Prokuroria: Puna vijon, s'cnohen hetimet Gruaja dhe 2 fmijt n nj vend t BEKrcnimet me SMS, shkak dosja e fort Izet Haxhia: Krcnimi loj nga Llalla Skeda/ Gjith krcnimet e prokurorve Shkarkohen krert e Tatimevee Doganave, Shehaj zv/ministre Shehaj: Rama m ofroi detyr tjetr Vasilika Vjero, drejtoresh e Tatimeve Pranvera Fagu emrohet n QKBIrena Beqiraj kshilltare e Rams Genc Mete, zv/ ministr i Financave Rama ka shkarkuarnga detyra drejtoreshn e Prgjithshme t Tatimeve Briseida Shehaj, ndrsa n vendin e saj ka emruar Vasilika Vjeron, ish-drejtoresh e Qendrs Kombtare t...

VIDEO Një nga ngjarjet më të rënda të historisë së trukimeve të futbollit tonë, të cilën skuadra kampione e Shqipërisë e vuajti me pezullimin për një vit nga aktivitetet ndërkombëtare, vazhdon të dominojë opinionin publik, jo vetëm sportiv.

Ardit Ferizi, 20 vjeç, nga Kosova është dënuar me 20 vite burg për vjedhje të të dhënave personale të mbi 1000 pjesëtarëve të ushtrisë dhe qeverisë së Shteteve të Bashkuara dhe kalimin e tyre te militantët e Shtetit Islamik.

Ligji pr ' Mbetjet', ​Rama: S'kalidhje me plehrat, krkes e BEQytetarja: Pse ne kaq bujar me plehrat?

Autoriteti i Mediave Audiovizive (AMA), i ka dërguar një shkresë televizionit kombëtar Klan pas transmetimit dhe ritransmetimit të emisionit “Zonë e Lirë” në këtë televizion, në datat 29 dhe 30 Prill 2016, pas marrjes së ankesave për shkelje flagrante që, ‘në thelb, ngrinin shqetësimin e rregullave të etikës në transmetimet televizive’.“Pas shqyrtimit të përmbajtjes nga ana e Këshillit të Ankesave, duke iu referuar pjesës së emisionit, nga ora -, u evidentuan shkelje gjatë bisedës mes dy të ftuarave dhe moderatorit.Konkretisht, janë përdorur shprehje të papërshtatshme, gjeste dhe performanca që shkelin etikën, të palejueshme për orarin e transmetimit.Pavarësisht vendosjes së shenjës paralajmëruese (-16), gjatë emisionit mungonte kërkesa e drejtpërdrejtë dhe e përsëritur e moderatorit për largimin e fëmijëve nga ekrani.Madje, pati kërkesa të vazhdueshme për përsëritje të skenave dhe gjesteve që janë në kufijtë e pornografisë.Ritransmetimi i emisionit, në datë 30 Prill 2016, nga ora , si dhe përfshirja e një kronike informative në edicionet e lajmeve në televizionin kombëtar “Klan” mbi performancën e dy të ftuarave në emisionin “Zonë e Lirë”, është në shkelje të plotë të Kodit të Transmetimit.

Comments are closed.